Bilder Ljusstakar GAB Silver 1990-tal (2 st)
Två ljusstakar tillverkade av silver (gipsfylld fot)
Stämplad av: Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm
Höjd: 13 cm
Total vikt: 338 gram
Konditionsrapport: Repor och bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Candlesticks GAB Silver 1990s (2pcs)
Two candlesticks made of silver (plaster-filled foot)
Stamped by: Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm
Height: 13 cm
Total weight: 338 grams
Condition: Scratches and use wear, no other remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK