Bilder Ljusstakar GAB Silver 1990-tal (2 st)

Ljusstakar GAB Silver 1990-tal (2 st)

700 SEK

Värdering: 800 SEK

Två ljusstakar tillverkade av silver (gipsfylld fot)
Stämplad av: Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm

Höjd: 13 cm
Total vikt: 338 gram

Konditionsrapport: Repor och bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Candlesticks GAB Silver 1990s (2pcs)

Two candlesticks made of silver (plaster-filled foot)
Stamped by: Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm

Height: 13 cm
Total weight: 338 grams

Condition: Scratches and use wear, no other remarks

Dekorindustri AB, Sweden, bricka på kulfötter i nysilver, dekor av vinklasar

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Ytterfoder, "Prins Eugens Waldemarsudde", Gustavsberg, Ø 25 cm

Värdering: 300

Bud: 500 SEK

Diverse böcker.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Chiffonje

Värdering: -

Bud: 600 SEK