Bilder Lars A Persson Akvarell på papper

Lars A Persson Akvarell på papper

1800 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Konstnär född: 1958
"Tidig höst"
Signerad: Lars A Persson
Daterad: 1999

Mått på bildyta: 50 x 26 cm
Ramens mått: 60 x 34 cm

Lars A Persson Watercolor on paper
Artist born: 1958
"Early fall"
Signed: Lars A Persson
Dated: 1999

Dimensions of image area: 50 x 26 cm
Dimensions with frame: 60 x 34 cm

Condition report: No remarks

IRISH COFFEEGLAS, 6 st, glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

INGEBORG LUNDIN, vinglas, 6 st, "Silvia", Orrefors

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-tal

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

KÄPP, med silverkrycka,1900-tal

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Slutar om 6 minuter