Bilder Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Tusch på papper
Stilleben av revolver
Signerad: S. Ivarsson
Mått bildyta: 21 x 15 cm
Mått med ram: 34 x 32 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Ink on paper
Still life of revolver
Signed: S.Ivarsson
Dimensions of image area: 21 x 15 cm
Dimensions with frame: 34 x 32 cm
Condition report: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 120 SEK