Bilder Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Tusch på papper

Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Tusch på papper

1 månad 2 timmar 49 minuter

2024-03-28 16:09

1700 SEK

Värdering: 800 SEK

Stilleben av revolver
Signerad: S. Ivarsson

Mått bildyta: 21 x 15 cm
Mått med ram: 34 x 32 cm

Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Ink on paper

Still life of revolver
Signed: S.Ivarsson

Dimensions of image area: 21 x 15 cm
Dimensions with frame: 34 x 32 cm

Condition report: No remarks

Hundbur, dubbel med rak baksida

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Hildegard Falk, teckningar, 2 st, signerade, 52x69 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Svante Schöblom, Overman, Tranås, fåtöljer, 1970-tal, 1 par

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Bengt Nordenborg, "Pollineringstid", litografi

Värdering: -

Bud: 80 SEK