Bilder Klackring 18K Guld 1971

Klackring 18K Guld 1971

2600 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Ring tillverkad av 18K Rött guld besatt med en brun sten.
Stämplad: Örneus Guldsmeds Ab O, Älvsjö 1971

Inre diametermått: 20 mm
Vikt: 7,1 gram

Konditionsrapport: Något deformerad, Personlig inskription, Repor, Inga övriga anmärkningar.

Ring 18K Gold 1971
Ring made of 18K Red gold set with a brown stone.
Stamped: Örneus Guldsmeds Ab O, Älvsjö 1971

Inner diameter measurement: 20 mm
Weight: 7.1 grams

Condition report: Slightly deformed, Personal inscription, Scratches, No other remarks.

Armatur, Booklight, Bergboms

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Ljuskrona, Gusum

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Telefon

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Elgitarr, samt förstärkare

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK