Bilder Linda Carlsson Akvarell
Figurkomposition
Lignerad: Linda
Daterad: 2008
Mått på bildyta: 55 x 55 cm
Mått med ram: 71 x 69 cm
Linda Carlsson Watercolor
Figure composition
Dated: 2008
Dimensions of image area: 55 x 55 cm
Dimensions with frame: 71 x 69 cm
Condition: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 1 timme 42 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 1 timme 42 minuter