Bilder Vitrinskåp Viktorianskt England 1900-talets första hälft
Stomme i mahogny med svängda ben på trissor
Nätmönster, profilerade kanter, sidohyllor och fasettslipad spegel
Glasad skåpdörr och bakomliggande hyllinredning
Nyckel medföljer
Höjd: 141 cm
Bredd: ca 70 cm
Djup: 38 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor inga övriga anmärkningar
Display cabinet Victorian England first half of the 20th century
Mahogany frame with curved legs on pulleys
Mesh pattern, profiled edges, side shelves and faceted mirror
Glazed cabinet door and underlying shelf interior
Key included
Height: 141 cm
Width: approx. 70 cm
Depth: 38 cm
Condition report: Age-based wear, marks and scratches no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 20 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 22 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 24 minuter