Bilder Catarina Lundegårdh Olja på duk

Catarina Lundegårdh Olja på duk

750 SEK

Värdering: 800 SEK

Konstnär född: 1946 "Snöfläckar" Signerad: Catarina L Daterad: 1976 Mått på duk: 61 x 50 cm Mått med ram: 65 x 54 cm
Catarina Lundegårdh Oil on canvas Artist born: 1946 "Snow spots" Signed: Catarina L Dated: 1976 Dimensions on canvas: 61 x 50 cm Dimensions with frame: 65 x 54 cm Condition: No remarks

FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, metall, 1900-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal

Värdering: 5 000

Bud: 3 000 SEK

AKKE BERGLUND (född ?), olja på duk, signerad

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter