Bilder Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi
Fjällandskap Signerad: S. Fager Daterad: 1992 Numrerad: H.C. Mått bildyta: 42 x 34,2 cm Mått inklusive ram: 56 x 48 cm
Konditionsrapport: Personlig dedikation, Sliten ram, Inga anmärkningar
Mountain landscape Signed: S. Fager Dated: 1992 Numbered: H.C. Image area dimensions: 42 x 34.2 cm Dimensions including frame: 56 x 48 cm Condition report: Personal dedication, Worn frame, No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 15 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 15 minuter