Bilder Alberto Carosi, olja på duk, signerad.
Obs! Tavlans storlek. Skickas ej med DHL.
Ramlängd: 173 cm.
Ramhöjd: 90 cm.
Duken något vågig.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK