Bilder Oidentifierad konstnär , olja på pannå, otydligt signerad, daterad -50.
Rammått: 35,5x43 cm.
Smärre ytslitage.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 750 SEK
Slutar om 10 timmar 47 minuter
Slutar om 10 timmar 49 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 10 timmar 55 minuter