Bilder Erik Brandt, olja på pannå, signerad.
Rammått: 40,5x47,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 750 SEK
Slutar om 7 timmar 16 minuter
Slutar om 7 timmar 18 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 7 timmar 24 minuter