Bilder Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, E. Schander, daterad 1973.
Rammått: 65 x 39,5 cm.
Slutar om 47 minuter
Slutar om 1 timme 1 minut
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 1 timme 3 minuter