Auktioner Övrigt Bengt Malmquist, Lövestad, olja på duk uppfodrad på pannå, monogramsignerad

Bilder Bengt Malmquist, Lövestad, olja på duk uppfodrad på pannå, monogramsignerad

Bengt Malmquist, Lövestad, olja på duk uppfodrad på pannå, monogramsignerad

1 år 4 månader 24 dagar

2024-08-11 17:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

6 timmar
6 timmar

200 SEK

6 timmar
6 timmar