Produkter

Samtliga kategorier
24053st objekt
 

Vilfåtölj funkis, ställbar

Värdering: 800

Bud: 125 SEK

Skåne

Slutar om 4 timmar 21 minuter

 

Sparko MC-kossan L=20

Värdering: 300

Bud: 150 SEK

Skåne

Slutar om 4 timmar 30 minuter

 

Miniatyrer 3st bla Carl Harry Stålhane H=12,5

Värdering: 600

Bud: 1 800 SEK

Skåne

Slutar om 4 timmar 45 minuter

 

Matbord "Superellips" Piet Hein och Bruno Mathsson, Fritz Hansen, Danmark, tillverkat 2014, 150 X 100 X 70 cm, två iläggsskivor

Värdering: 5 000

Bud: 7 200 SEK

Skåne

Slutar om 4 timmar 48 minuter

 

Modellbåt med extra motor L=34

Värdering: 500

Bud: 175 SEK

Skåne

Slutar om 5 timmar 3 minuter

 

Bordsspegel, 1900-talets mitt, mässing och teak, diameter 40 cm, höjd 50 cm

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

Skåne

Slutar om 6 timmar 16 minuter

 

Sparbössa gjutjärn

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Halland

Slutar om 20 timmar 10 minuter

 

Bordsmikrofon, Pearl

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Halland

Slutar om 20 timmar 12 minuter

 

Tävlingscykel Husqvarna

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Halland

Slutar om 20 timmar 13 minuter

 

Tävlingscykel Polstjärnan

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Halland

Slutar om 20 timmar 13 minuter

 

Motorcykel, Tipp & Co, TCO-598, Made in Western Germany

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Halland

Slutar om 20 timmar 18 minuter

 

Brandbil "STI"

Värdering: -

Bud: 260 SEK

Halland

Slutar om 20 timmar 18 minuter

 

Ladugårdsfynd veteranbil Volvo 245 L

Värdering: 10 000

Bud: 10 600 SEK

Västergötland

Slutar om 20 timmar 24 minuter

 

6 st Stolar "Sjuan" Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Halland

Slutar om 20 timmar 43 minuter

 

Fåtölj jakaranda, Sandvik Møbler, Norge

Värdering: -

Bud: 3 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 3 minuter

 

Sideboard teak "Rossetto" Svante Skogh, Abra Möbler

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 5 minuter

 

Teakspegel GT AB Glas & Trä, Hovmantorp

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 18 minuter

 

Kaffeservis "Julrosen" B&G

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 19 minuter

 

Herrarmbandsur, Longines Record

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 21 minuter

 

Bronsskulptur på marmorsockel, efter Ferdinand Preiss

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 21 minuter

 

Ångmaskin, Mamod

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 22 minuter

 

Ångmaskin

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 22 minuter

 

Ångmaskin

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 22 minuter

 

Emaljskylt "OMO cyklar, däck, slangar", Otto Molin, Kristianstad

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 24 minuter

 

Emaljskylt "Tvätta med Tvätt-Björn"

Värdering: -

Bud: 2 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 24 minuter

 

Emaljskylt ”Kärnan" gediget svenskt fabrikat. Aktiebolaget Ernst O. Jönsson, Hälsingborg”

Värdering: -

Bud: 25 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 24 minuter

 

Moped, Puch Florida

Värdering: -

Bud: 9 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 32 minuter

 

Moped, Puch Florida

Värdering: -

Bud: 9 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 32 minuter

 

Veteranmotorcykel, Rex Speddy

Värdering: -

Bud: 7 500 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 33 minuter

 

Arvid Carlson, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 16 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 49 minuter

 

6 st Trädgårdsstolar, Grythyttan

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Cortesi, Angelo för Fiam, soffbord, härdat glas, "Ponte", l 120 cm

Värdering: 3 200

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Miró, Juan, färglito, "L'Aïeule des 10,000 Âges" 1976, signerad och numrerad HC, pappersstorlek 57 x 86 cm

Värdering: 15 000

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Wegner, Hans J för Andreas Tuck, matbord med 2 tilläggskivor, teak, modell AT-310, design 1952, brännstämplat, totalt 240 x 86 cm

Värdering: 12 000

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Stefanko, Frank, fotografi, Bruce Springsteen, signerat och numrerat 7/25, synlig bildyta 55 x 40 cm

Värdering: 9 000

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

O'Neill, Terry, fotografi, "David Bowie in Hat, Los Angeles" 1975, signerad och numrerad 24/50, synlig bildyta 35 x 45 cm, bilden togs under inspelningen av The man who fell to earth

Värdering: 17 000

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Spak, Carl-Henrik för Ulferts Fabriker AB, fåtölj, vitlackerad metall och vit plast med randig klädsel, "Klacken", 1970-tal, h 70 cm

Värdering: 1 100

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Okänd designer, bord, alm, Swedish Grace, 1900-talets mitt, assymetriskt placerade ben, l 110 cm, fanérlagningar

Värdering: 2 200

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Thorén, Esaias, teckning, plangeometrisk komposition, signerad och daterad 1981 (!), synlig pappersstorlek 18 x 12 cm

Värdering: 2 200

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 51 minuter

 

Motorcykel, DKW 191cc, 1951

Värdering: -

Bud: 3 800 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 57 minuter

 

Motorcykel, Jawa 248cc, 1952

Värdering: -

Bud: 18 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 57 minuter

 

Motorcykel, Jawa 350, 1962

Värdering: -

Bud: 15 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 58 minuter

 

Motorcykel, Jawa 350 M3 554/05, 1962

Värdering: -

Bud: 16 000 SEK

Halland

Slutar om 22 timmar 58 minuter

 

Lisa Larson "Amalia" Gustavsberg

Värdering: -

Bud: 3 600 SEK

Halland

Slutar om 23 timmar 30 minuter

 

Sven Frödin färglitografi 62x46,5

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

Andreas Wargenbrant Skulptur Förgylld Brons "Hommagé Brillo"

Värdering: 100

Bud: 6 600 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

Jessica Stuart Beck, Akvarell 22,5x32,5

Värdering: 100

Bud: 1 300 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

Vas, Åke Holm, glaserat stengods, höjd 14 cm

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Skåne

Slutar om 1 dag

 

Figurin Lisa Larson, Gustavsberg, glaserat stengods, höjd 9,5 cm

Värdering: 600

Bud: 1 000 SEK

Skåne

Slutar om 1 dag

 

Skål, Carl Harry Stålhane, Rörstrand Ateljé, glaserat stengods, diameter21,5, höjd 11 cm

Värdering: 800

Bud: 175 SEK

Skåne

Slutar om 1 dag

 

Vägglampa, 1950-tal, svartlackerad metall och mässing, skärmens diameter 12 cm

Värdering: 400

Bud: 400 SEK

Skåne

Slutar om 1 dag

 

Radio, Bang & Olufsen, Danmark

Värdering: 300

Bud: 450 SEK

Skåne

Slutar om 1 dag

 

Lisa Larson, Hylje figuuri posliini, Gustavsberg

Värdering: 10

Bud: 28 EUR

Finland

Slutar om 1 dag

 

Rörstrand Mon Amie, desing Marianne Westman

Värdering: 10

Bud: 30 EUR

Finland

Slutar om 1 dag

 

riihimäen lasi, onnenlehti, helena tynell

Värdering: 10

Bud: 100 EUR

Finland

Slutar om 1 dag

 

VW beetle 1987 peltilelu

Värdering: 10

Bud: 30 EUR

Finland

Slutar om 1 dag

 

Lea von Mickwitz, Kissa, Arabia

Värdering: 10

Bud: 70 EUR

Finland

Slutar om 1 dag

 

Aarikka Kukko

Värdering: 10

Bud: 80 EUR

Finland

Slutar om 1 dag

 

Birger Kaipiainen Elegance 1, Taidekeramiikkalautanen, numeroitu 181

Värdering: 10

Bud: 180 EUR

Finland

Slutar om 1 dag

 

Ståndskåp, allmoge, 1700-tal

Värdering: 6 000

Bud: 4 200 SEK

Dalarna

Slutar om 1 dag