Produkter

Samtliga kategorier
12543st objekt

KAKADUOR paret i porslin Made in Italy H:40 cm (lagade i fjädrarna, en bit av)

Värdering: -

Bud: 175 SEK

KARAFF Eda kristall H:25 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

BORDSLAMPA Aneta H:62 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TPZ 592, Scania R450LA 4x24MEB, 2015, TMA byggnation

Värdering: 100

Bud: 551 000 SEK

Slutar om 15 timmar 20 minuter

HDZ 78D, Tesla Model Y, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 380 000 SEK

Slutar om 15 timmar 28 minuter

JNM49R, Tesla Model 3, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 241 000 SEK

Slutar om 15 timmar 37 minuter

NNZ 53E, Tesla Model Y, 2021,Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 384 000 SEK

Slutar om 15 timmar 45 minuter

YWB 939, Peugeot Partner, 2019, 1.5 HDI Skåp (75hk)

Värdering: 100

Bud: 78 000 SEK

Slutar om 15 timmar 54 minuter

TNH 66X, Mitsubishi L200,6838 mil, 2020, 2.2 DI-D (150hk)

Värdering: 100

Bud: 182 000 SEK

Slutar om 16 timmar 2 minuter

ARL04A, Ford Transit, 2021,Transit Custom 290 (130hk)

Värdering: 100

Bud: 146 000 SEK

Slutar om 16 timmar 11 minuter

Audi A3 Cabriolet 35 TFSI S Tronic S-Line Sport Proline, 150hk, 2019.

Värdering: 280 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 46 minuter

BMW iX3 Charged Plus, 286hk, 2021.

Värdering: 450 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 50 minuter

Peugeot Expert Panel Van 1.2t 2.0 HDi Automat, 163hk, 2014

Värdering: 85 000

Bud: 85 000 SEK

Slutar om 16 timmar 55 minuter

Porsche Panamera 4S PDK, 440hk, 2018.

Värdering: 690 000

Bud: 690 000 SEK

Slutar om 16 timmar 59 minuter

Porsche Taycan 4 Cross Turismo Direct Drive/Automatic 476hk 2023

Värdering: 935 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 4 minuter

Porsche Taycan 4S Cross Turismo Direct Drive/Automatic, 571hk, 2022.

Värdering: 950 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 9 minuter

Audi A3 Sportback 40 e-tron S Tronic Sport Edition, Proline 2020

Värdering: 265 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 13 minuter

Range Rover Sport 3.0 HSE SDV6 4WD Aut, Black Edition,292hk, 2014.

Värdering: 250 000

Bud: 259 000 SEK

Slutar om 17 timmar 23 minuter

Volkswagen Golf 5-dörrar 1.0 TSI BlueMotion DSG Sekventiell, 110hk, 2018

Värdering: 150 000

Bud: 155 500 SEK

Slutar om 17 timmar 27 minuter

Audi E-Tron 55 quattro Proline Advanced, 408hk, 2022.

Värdering: 630 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 32 minuter

BMW i3s Charged Plus 120Ah Nav 183hk, 2021

Värdering: 230 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 41 minuter

Mercedes-Benz EQV 300, Standard lång 204hk, Avantgarde, SE Edition, 2022.

Värdering: 612 000

Bud: 612 000 SEK

EVA SCHILDT, vas, "Äng", för Klong, 2000-tal

Värdering: 600

Bud: 550 SEK

Slutar om 19 timmar 12 minuter

Oljemålning Oidentifierad konstnär, Fjällandskap, Vår vid Abiskojokk, Signerad. Bergquist. Olja på pannå, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 59x51 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Vas Gunnar Nylund (1904-1997), Sverige. Rörstrand, stengods med harpälsglasyr. Diameter: 13 cm, höjd: 20 cm

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 19 timmar 13 minuter

Akvarell Carl Sandell, monogramsignerad, komposition. Akvarell, bildmått: 11x15 cm, yttermått inklusive ram: 28x31 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Färglitografi Sixten Haage (1926-2021), Sverige. Bryssel i kvällssol. Signerad, numrerad 266/300, daterad - 89. Färglitografi, bildmått: 31x28 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Takarmatur med prismor. Diameter: 40 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SOFFBORD, mässing, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 14 minuter

Stolar 4 st, Vemdalia, med skuren dekor av hjärta i ryggbricka, furu. Bredd: 38 cm, sitthöjd 45 cm. Höjd: 85 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Akvarell Frans Lindström (1874-1954), Sverige. Signerad, akvarell, Birger Jarlsgatan, bladets mått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Tallrikar 4 st, Johnson Bros, England, Seafare & Fish. Längd: 26 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 19 timmar 15 minuter

Ljuskrona prismor. Höjd: 97 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Bordsur 1800-tal. Höjd: 38 cm, nyckel medföljer

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Blyerts Björn Hallström (1916-1982), Sverige. Apa med glasögon. Signerad, daterad 1957. Bildmått: 38x26 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Salongsbord Chippendalstil, ben med skuren dekor och ball and claw avslut. Diameter: 80 cm. Höjd: 70 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Plåtburk Örebro KEX, Längd: 48 cm. Djup: 32 cm, höjd: 34 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Slutar om 19 timmar 16 minuter

Gunghäst längd: 85 cm, höjd: 68 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

TAKLAMPA, mässing och glas, sannolikt Carl Fagerlund, Orrefors, 1940-tal

Värdering: 1 000

Bud: 250 SEK

Färglitografi Kaj Bernstone (f. 1946), Jimmie Hendrix. Signerad, numrerad 61/290. Färglitografi. Bladets mått: 63x51 cm, yttermått inklusive ram: 78x65 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Sideboard två hyllplan i glas respektive spegelglas, bemålad metall. Längd: 115 cm. Djup: 31 cm. Höjd: 76 cm

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Vas Jugend, Höganäs. Höjd: 20 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Lampbord ett par, glas och mässing. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Oljemålning Karin Karlsson (1897-1979), Sverige. Assisi, Italien, Signerad. Olja på pannå, 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 19 timmar 17 minuter

Bordslampa Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt Tenn, Smycket, modell 2483. Mässing, två svängda ljusarmar, Höjd: ca 32 cm

Värdering: -

Bud: 3 800 SEK

Vas Jugend, Rörstrand. Höjd: 36 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida

Värdering: 800

Bud: 250 SEK

Slutar om 19 timmar 18 minuter

Blandteknik Jan Rhodin (f. 1938), Sverige. Fiskebåtar. Signerad. Blandteknik, bildmått: 8x8, yttermått inklusive ram: 21x21 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Skulptur Inuitarbete, 1900-talets mitt, Isbjörn, sten. Etikettmärkt Eskimo Art. Längd: 26 cm, höjd: 13 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Oljemålning Thomas Nordbrandt (f. 1947), Sverige. Instängd grönska. Signerad, daterad 1983. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 98x68

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Ljusstakar Ett par, silver, 1965, GAB Guldsmedsaktiebolaget, fylld fot. Höjd: 21 cm, vikt: 810g brutto

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Pastell Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Porträtt. Signerad, daterad -94. Bildmått: ca 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 19 timmar 19 minuter

Oljemålning Kurt Björkegren (f. 1929), Sverige. Syndafloden kommer. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 62x44 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Bojan Japan, 1900-tal. Celadonglasyr med dekor av fiskar. Höjd: 18 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Armbandsur Junkers, Automatic. Diameter: 40 mm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Smycken 7 delar, Silver & stenar. Längd: 2-19 cm, bruttovikt: 70 g

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Stolar Ett par, nutida, Rotting / trä

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Blyerts Nils Tydén (1889-1976), Sverige. Utsikt mot Gamla stan från Riddarholmen. Signerad. Bildmått: 18x19 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Slutar om 19 timmar 20 minuter

SOFFBORD, "Scoop", Martela, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Kornischer 4 st. Längd: 155-222

Värdering: -

Bud: 100 SEK