Produkter

Båtar & Tillbehör
20st objekt
Båt auktioner samlade på nätet. Här har vi samlat alla auktioner på båtar och båttillbehör från Sveriges autkionshus. Se pågående auktioner och kommande här.

Båtmodell

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

HUSBÅT 9x3 meter

Värdering: 5 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 dagar

BÅTMOTOR EVINRUDE 4HK

Värdering: 500

Bud: 1 000 SEK

TRÄEKA + KÄRRA

Värdering: 500

Bud: 3 100 SEK

Lanterna

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

Båtventil, mässing/järn

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

Båtventil, mässing

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

Båtventil, mässing

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

Båtventil, mässing

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

Båtfönster

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

Barometer, glas/mässing, 1900/2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 12 timmar 40 minuter

BANG & OLUFSEN, cd-spelare, med stativ

Värdering: 500

Bud: 700 SEK

Slutar om 4 dagar

ANKARE, PROPELLER, FENDRAR

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Slutar om 11 dagar

Skeppsklocka Gotthardt

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 månad 5 dagar

Båtkompass Silva Type 100

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 dagar

Mörtstuga. A48

Värdering: 50

Bud: 170 SEK

Slutar om 7 dagar

Barometrar, 2 st, trä/mässing, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

Adapter Trem Italy till båtmotor. B102

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 dagar

Båtmotor Mercury 45. B98

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 dagar

Förtöjningsboj Biltema. B80

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 dagar