Gbg Auktion

Auktionshusets profil

Gbg Auktion

Gbg Auktion är din kompletta auktionsfirma i Göteborg.
En traditionell auktionshall med digitala auktioner.

Öppet för inlämning/hämtning: Måndag- Tisdag 13.00- 18.00, Onsdag 13.00- 20.00 (visning kommande auktion)

Kontakta Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

031-23 53 63

Info@Gbgauktion.se

Aktuella auktioner

ALLAN GIDON. Tryck

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Träsnitt, Japan, tidigt 1900-tal

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

OTTO GRIPENSVÄRD. Etsning

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

GUNGHÄST, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 80 SEK

BÖCKER 91:ans

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

HANS ANDERSSON. Färglitografi, "Wästan"

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

ROBERT HÖGFELDT. Tryck

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

SALVADOR DALÍ tryck

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, vattenpump

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

FAT porslin, 1800-tal

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

SKÅLAR porslin, 18/1900-tal, Kina & Japan

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

KANNA & FAT Imari, Japan, 18/1900-tal

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Visa fler objekt