Laholms Auktioner

Auktionshusets profil

Laholms Auktioner

Kontakta Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Aktuella auktioner

VÄGGRELIEF, keramik, Ulla Winblad, Alingsås, signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

Diverse väskor.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

Gitarrförstärkare. Line 6, spider IV 15.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 6 dagar

Diverse porslin & keramik.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

Diverse. Bl.a resestrykjärn, DVD-filmer m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

Krukor.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

Hot-Pot skålar Bodum, oanvända & 2 glas Holmegaard.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 6 dagar

Glasblommor. Bonsai.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 6 dagar

Lykta. Nutida.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 6 dagar

Kristallkrona. Barock-stil, 1900-talets första hälft.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 6 dagar

Verktygslåda/lådor på hjul. Maser Cart, Kefer, plast.

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Slutar om 6 dagar

Diverse hattar.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

Visa fler objekt