Produkter

Samtliga kategorier
17600st objekt

Skulptur, häst, brons.

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Slutar om 18 timmar 30 minuter

Certina, damarmbandsur, 18K guld samt länk 18K guld.

Värdering: 5 000

Bud: 5 800 SEK

Slutar om 18 timmar 36 minuter

Vicke Lindstrand, glas, vas, Kosta Boda.

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 18 timmar 42 minuter

SIDOBORD, art déco, 1900-talets första hälft

Värdering: 1 500

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 19 timmar 26 minuter

Herrarmbandsur Omega Seamaster Cosmic stål D=3,5

Värdering: 2 000

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 20 timmar 15 minuter

Scanglobe Danmark

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Soffa, Chesterfield

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OMEGA Genéve, rannekello

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 3 dagar

OMEGA Automatic, rannekello, kullattu kuori, 1950-luku

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 3 dagar

Urna med lock, Kina sent 1800-tal

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Stig Lindberg, 3 skålar "Berså" Gustavsberg

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Slutar om 3 dagar

Stig Lindberg, Vas "Reptil" Gustavsberg

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 3 dagar

MaruMan, "T21 Robin", bordständare

Värdering: -

Bud: 180 SEK

Slutar om 3 dagar

Solo-Kaffe, AB Malmö Kaffekompani, stor kaffeburk

Värdering: -

Bud: 460 SEK

Slutar om 3 dagar

Medicinskåp i plåt, märkt "Husapotek", 1950/60-tal

Värdering: -

Bud: 240 SEK

Slutar om 3 dagar

Armbandsur med armband i guld 18k Omega Genéve

Värdering: -

Bud: 23 800 SEK

Södermanland

Slutar om 3 dagar

Herrklocka Sieko Rally Diver

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Slutar om 3 dagar

Hylla, "Pilaster", Johan Kardell, Källemo, signerad JK, röd

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Deville, 35 mm

Värdering: 1 500

Bud: 600 SEK

Slutar om 3 dagar

Arthur Percy, 2 tekoppar "Tina gul" Upsala-Ekeby Gefle, 1963

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 3 dagar

Nils Landberg, vas, skål, "Sommerso", Orrefors

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Peter Freudentahl, olja på duk, signerad átergo 1988-89, "Händelse i Chicago"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Lisa Larson, figurin, "Adam 2", Gustavsberg, signerad, höjd 20 cm

Värdering: 500

Bud: 500 SEK

Slutar om 3 dagar

Skulptur, Carl Milles, efter, "Solsångaren", Millesgården

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Skulptur, Sigge Berggren, brons

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Skulptur, Helge Högbom, brons, nr 3/6, gjutarstämpel Konstgjuteriet Malmö, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Skulptur, Bror Forslund, brons, stående kvinna, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

KG Nilsson, stenrelief, granit, "Älven II", signerad atergo daterad 1990

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Båtmodell, halvmodell, Ron Holland

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Modellskepp

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 3 dagar

Skulptur, Sigge Berggren, brons, stående nakenmodell, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Beck & Jung, computer ink plot, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Skulptur, William Sweetlove, grön get, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Josef Frank, bricka, Svenskt Tenn

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Slutar om 3 dagar

Vas, Ingeborg Lundin, "Ansikten", Orrefors nr 957715 Ariel Gallery 24-85

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Affisch, Frank Zappa, Olympen, Lund, 1976

Värdering: 300

Bud: 120 SEK

Slutar om 3 dagar

Rörstrand "Gröna Anna" tallrikar 28 del

Värdering: -

Bud: 750 SEK

Slutar om 3 dagar

Ångmaskin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Josef Lorenzl, efter, skulptur i mässing, dansande kvinna, monterad på fat

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Slutar om 3 dagar

Taklampa, teak/glas, 60-tal, AB Stilarmatur, Ø 30 cm

Värdering: 1 000

Bud: 300 SEK

Slutar om 3 dagar

Jordglob i plåt med mässingsringar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Lisa Larson, figurin, "Amalia", Gustavsberg, höjd 17 cm

Värdering: 2 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 3 dagar

Trädgårdsstolar, 4 st, "Bryggerimodellen", Grythyttan

Värdering: 2 500

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Tissot, Seastar, herrur, 14k guld, 33,5 mm

Värdering: 3 400

Bud: 3 500 SEK

Slutar om 3 dagar

Superfone, Holland, "Star Wars - Dart Vader", telefon i plast

Värdering: 1 200

Bud: 120 SEK

Slutar om 3 dagar

Rhino Vending, godisautomat

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 3 dagar

Desinfektions AB, Skandia, Malmö, desinfektionsapparat

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 3 dagar

Ikea, Korsör

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Slutar om 3 dagar

Lisa Larson, katt, Gustavsberg

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 3 dagar

Yngve Ekström "Arka" stol formgiven 1955

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 3 dagar

Vas Wilhelm Kåge (1889-1960), Sverige. Argenta, Gustavsberg. Stengods, grön glasyr med målad silverdekor. Höjd: 12 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Slutar om 4 dagar

Matbord, "Superelips", Bruno Mathsson

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Schackspel Bräde+ pjäser Design Piero Benzoni, Pjäser av förgylld/försilvrad brons, Bräde: 45x45x9 Pjäser. Höjd: 9-11,3

Värdering: -

Bud: 19 500 SEK

Slutar om 4 dagar

Stig Blomberg, "Fritidsflickan", brons, Ystad Brons, monogramsignerad S.B

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

KG Nilsson, litografi, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Ingegerd Torhamn, "Stillnad språngmarsch", olja på pannå, signerad it

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Gunnar Fohlin, olja på duk, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Skulptur, Thure Thörn, "Mor med barn", patinerad brons, signerad T.Thörn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Skulptur, Erik Demuth, brons, märkt AB Malmö butiksmontering

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Vas Wilhelm Kåge (1889-1960), Sverige. Argenta, Gustavsberg. Stengods, grön glasyr med målad silverdekor, dekor med grip. Höjd: 26 cm

Värdering: -

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 dagar