Auktionshus
- Alla auktionshus
- Ake Auktioner
- Arvika Auktionsverk AB
- Auksjoner.no
- Auktionsbyrån Effecta AB
- Auktionshus Skåne-Blekinge
- Auktionshuset Helander
- Auktionshuset Metropol
- Auktionsverket Trollhättan AB
- Bergviks Auktionstjänst
- BNA AB
- Buyorsell
- Conap Auktioner
- Dyrgripen Handelshus AB
- Eskilstuna Auktionsverk AB
- Göteborgs Auktionskammare
- Hallands Auktionsverk AB
- Haraldssons Auktioner AB
- Hebergs Auktioner AB
- Holmängens Auktionshall
- Jämtloppan
- Järnforsens Auktionshall
- Kanonauktioner
- Karljohan Auktioner AB
- Karlskoga Auktionsverk AB
- Karlssons Auktioner AB
- Krawzykowska Auktioner
- Laholms Auktioner
- Luleå Auktionsverk
- Markus Auktioner AB
- Norrlands Auktionsverk AB
- Olséns Auktioner
- Rekomo Auctions
- Röfors Auktioner
- Snapphane Auktioner
- Upplands Auktionsverk
- Västra Auktionsverket AB
- Ystads auktioner
- Österby Auktioner/KW Auktioner
Produkter
Slutar om 20 timmar 47 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 30 000 SEK
Slutar om 28 dagar
Slutar om 20 timmar 45 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 3 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 3 200 SEK
Slutar om 28 dagar
Ekström, Yngve för Swedese, fåtölj samt fotpall, bok, 'Lamino', designad 1956, klädsel i grått fårskinn, något slitage
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 000 SEK
Slutar om 22 timmar 39 minuter
Slutar om 23 timmar 48 minuter
Wegner, Hans J för Andreas Tuck, matbord med 2 tilläggskivor, teak, modell AT-310, design 1952, brännstämplat, totalt 240 x 86 cm
Värdering: 15 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Värdering: 15 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 12 000 SEK
Högsta bud:Bud: 7 100 SEK
Slutar om 23 timmar 47 minuter
Slutar om 20 timmar 48 minuter
Slutar om 5 dagar
Slutar om 22 timmar 1 minut
Slutar om 6 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 220 SEK
Slutar om 28 dagar
Slutar om 28 dagar
Slutar om 20 timmar 46 minuter
Slutar om 22 timmar 11 minuter
Slutar om 20 timmar 49 minuter
Värdering: 1 100 SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK