Produkter

Speglar
45st objekt
Auktion spegel - här hittar du auktioner på nutida och antika speglar från Sveriges alla auktionshus. Vi samlar auktioner på ett och samma ställe.
 

Spegel, Johan Martin Berg 1772-1852, Göteborg

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel teak

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel "naturstil" ca 1900

Värdering: 300

Bud: 460 SEK

Norrbotten

Slutar om 12 timmar 35 minuter

 

Spegellampetter, 2 st

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Norrbotten

Slutar om 12 timmar 42 minuter

 

Spegel / Solspegel

Värdering: 500

Bud: 310 SEK

Norrbotten

Slutar om 7 dagar

 

Spegel rokokostil

Värdering: 500

Bud: 150 SEK

Norrbotten

Slutar om 7 dagar

 

Teakspegel GT AB Glas & Trä, Hovmantorp

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel med konsolbord, nyrenässans, 1800-talets andra hälft

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Skåne

Slutar om 10 timmar 43 minuter

 

Speglar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 6 dagar

 

Lådspegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

SPEGEL, rokokostil, bronserad, 1900-tal

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Östergötland

Slutar om 2 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Pigtittare

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Slutar om 14 timmar

 

Spegel med plastram

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Skåne

Slutar om 7 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Golvspegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Spegellampett

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

Oval spegel med mässingkrön, slipat glas

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

Norrbotten

Slutar om 14 timmar 10 minuter

 

Lådspegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

SPEGEL

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

Slutar om 13 timmar 25 minuter

 

Oval spegel, furu

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Slutar om 14 dagar

 

SPEGELLAMPETTER. 1800-tal

Värdering: 100

Bud: 125 SEK

Gästrikland

Slutar om 15 dagar

 

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

Värdering: 20

Bud: 225 SEK

Bohuslän

Slutar om 13 timmar 25 minuter

 

Spegel i trä ram. M3

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Jämtland

Slutar om 7 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 månad 5 dagar

 

BYRÅSPEGEL 18/1900-tal

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

Slutar om 13 timmar 25 minuter

 

SPEGEL, 1900/2000-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

Slutar om 13 timmar 25 minuter

 

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 60 SEK

Bohuslän

Slutar om 13 timmar 25 minuter

 

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Bohuslän

Slutar om 13 timmar 25 minuter

 

SPEGEL, Rose-Marie Elling, Fröseke form, 1989.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

Slutar om 13 timmar 25 minuter

 

SPEGLAR, 3 st , 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 5 dagar

 

Spegel med guldförgylld ram

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Slutar om 7 dagar

 

SPEGEL, fanerad med mahogny, 1800-tal

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 8 dagar

 

SPEGEL, bronserad, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 11 dagar

 

SPEGLAR, 1 par, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 11 dagar

 

SPEGEL, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 7 dagar

 

SPEGEL, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 7 dagar

 

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 9 dagar

 

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Östergötland

Slutar om 10 dagar

 

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 250 SEK

Östergötland

Slutar om 11 dagar