Produkter

Auktioner Speglar
Speglar
106st objekt
Auktion spegel - här hittar du auktioner på nutida och antika speglar från Sveriges alla auktionshus. Vi samlar auktioner på ett och samma ställe.
 

Teakspegel GT AB Glas & Trä, Hovmantorp

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

antik spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 7 dagar

 

Spegel med Konsolbord

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel med Konsolbord

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegelfönster

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegellampetter

Värdering: -

Bud: 240 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Lådspegel

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

SPEGEL, NYROKOKO/NYRENÄSSANS, SENT 1800-TAL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 2 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegelfönster

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel med Konsolbord

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel 1800-talet första hälft

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel 1900-taltes mitt

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel med konsolbord

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegeltavla Whisky reklam

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel + lampetter 1940-tal, Stjärn metall

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel Louis XVI-stil

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 180 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Bordsspegel Huseby bruk

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegeltavlor Whisky reklam

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Spegel 1950-60-tal

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

SPEGEL, EMPIRSTIL, 1920/1930-TAL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 2 dagar

 

Spegel Empirestil

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

Förgylld spegel, 1940-tal

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

Spegel gustaviansk stil

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

STOR SPEGEL MED HELT TRÄSKUREN DEKOR, ITALIEN, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

Småland

Slutar om 2 dagar

 

Spegel rokokostil

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel rokokostil

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Hallmöbel, Spegel med konsolbord, Furu 1970/80-talet.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 1 dag

 

Tennspegel, 2 väggljusstakar, 1930 tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Slutar om 22 dagar

 

Aurinkopeili, kehys puuta

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 8 dagar

 

Spegel

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel Italien 1960-tal

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Väggspegel med förgylld ornamenterad träram, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Skåne

Slutar om 8 dagar

 

Spegel med konsolbord rokokostil

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel, Empiré, 1800-tal, 49,5x25,5

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag

 

SPEGEL, ANTIK, 1800-TALETS MITT, KVICKSILVERGLAS

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 2 dagar

 

Seinäpeili

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 8 dagar

 

Spegel rokokostil

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel sengustaviansk c.1800

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Spegel rokokostil

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Väggspegel rund, Rostfritt stål ram.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Småland

Slutar om 1 dag

 

Spegel empir

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 22 dagar

 

Väggspegel rund, Rostfritt stål ram.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Småland

Slutar om 1 dag

 

SPEGLAR, 1 par, förgyllda och bronserade, 1800-tal

Värdering: 6 000

Bud: 3 000 SEK

Östergötland

Slutar om 1 dag

 

SPEGELLAMPETT, MÄSSING, LINDSTEDT & SON KALMAR

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Småland

Slutar om 2 dagar

 

VILLE VALLGREN, seinäpeili, 1900-luvun puoliväli

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 8 dagar

 

Trymoopeili, 1800-luku

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 8 dagar

 

Väggspegel rund, Rostfritt stål ram.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Småland

Slutar om 1 dag

 

Spegel, rund form med mässingsfärgad metallram

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Skåne

Slutar om 22 dagar

 

Väggspegel rund, Rostfritt stål ram.

Värdering: 100

Bud: 150 SEK

Småland

Slutar om 1 dag

 

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halland

Slutar om 1 dag

 

Pigtittare Mahogny

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Värmland

Slutar om 1 dag