Karlssons Auktioner AB

Auktionshusets profil

Karlssons Auktioner AB

Välkommen till Karlssons Auktioner, vi köper dödsbon, antikt & begagnat.

- Hela och delar av hem
- Röjning/städning
- Arrangerar auktioner
- Flyttstädningar
- Fri värdering
- Hämtar i hela landet

Vi köper kontant och betalar bäst!

Vi anlitas av begravningsbyråer, mäklare, banker, försäkringsbolag m fl. På vår hemsida hittar du information om vad vi har och vad vi gör just nu.

Välkommen att ringa alla dagar!

Kontakta Karlssons Auktioner AB

Karbingatan 2
231 66 Trelleborg

Tel: 0410-137 39, 0708-27 72 66

info@karlssonsauktioner.se

Aktuella auktioner

Tavla "Spillror"

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Tavla "Havererad häst"

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Mikaela Dörfel. Ljusstakar, ett par, "Double", Menu

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Matta Bidjar

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Bordslampor med glaskupor 2st

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Oljemålning, otydl signerad

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar

S.Kandell oljemålning

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Bordslampor 2st

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Pierre Forsell, Skultuna 3 ljusstakar "Tulpan", flasköppnare, lockask.

Värdering: 100

Bud: 800 SEK

Slutar om 8 dagar

Lillan Michelin, färglitografi, signerad

Värdering: 100

Bud: 150 SEK

Slutar om 8 dagar

Bertil Vallien, skål Kosta Boda, signerad

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Större Mops, porslin

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Visa fler objekt