Auktionera

Auktionshusets profil

Auktionera

Välkommen till Auktionera i Karlstad!

Våra Öppettider är:
Måndag - Torsdag: 13.00 - 17.00
Fredag: 11.00 - 14.00

Besöksadress:
Stormgatan 20, 652 21 Karlstad

Välkomna!

Kontakta Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

072 738 38 28

info@auktionera.se

Aktuella auktioner

FOTOGENLAMPOR 3ST, Glas, Porslin, H: 25cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

PARTI KURIOSA, Bland annat parfymflaskor, L: 20cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

PARTI JULPYNT, H: 40cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

FIGURIN, Sten, L: 39cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 10 dagar

TAVLA lito signerad 75/80 bild mått 17,5*13 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

TYNGDTÄCKE Cura 9 kg 150*210 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

MOCKAJACKA med päls, Exoma skinn AB Malung. storlek ca L

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 10 dagar

ROCK Austin Reed, England. storlek ca XL

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 10 dagar

REGNJACKA, Ilse Jacobsen Hornbaek, Danmark, Storlek XXL

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 10 dagar

KRYDDBURKAR Pyro Gustavsberg höjd 19 cm och lägre nagg och krackelering finns

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

VAS och fat stengods, "Sarek" Olle Alberius, Rörstrand, 1900-talets andra hälft. fat diameter 36 nagg vas höjd 31 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 10 dagar

PARTI KERMIK FÖREMÅL RETRO vas höjd 20 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

Visa fler objekt