Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
120st objekt

ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Svart dans", signerad & daterad -58

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Kapsylöppnare. "Blå Blomster", Royal Copenhagen.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Diverse.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OLLE GILL. Akvarell, komposition, signerad & daterad -68.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

2 Bordslampor. Rokoko-stil, samtida.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Dammsugare. Electrolux.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

2 Pallar. Metall, nutida,

Värdering: -

Bud: 80 SEK

JACQUES ZADIG. Färglitografi, "Vilande kvinna", signerad, daterad -82 & numrerad 198/375.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

6 Flata tallrikar. "Dresden", Gustavsberg.

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Skänkkanna. Tenn, 1700/1800-talet.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

LED-TV LG 32tum & DVD spelar LG

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stilleben, osignerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Diverse pärlor & tillbehör, mestadels är oöppnade förpackningar.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Legal byggnation", signerad & daterad -58

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ELSA BESKOW. 2st Hatt-stugan & barnen på solbacken.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

HANNE DREUTLER. 2 Ljuslyktor, studio åhus, signerade.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad & daterad 1947.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Bijouterier.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Glasblommor. Bonsaiträd.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

NILS ÖBERG. Olja på duk, "Styrsö", signerad N. Öberg.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

72 Tomtar. 3 Modeller, oanvända.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Flakong/parfymflaska. Signerad.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Advendskalender. TRÄ.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Koppargryta. Ruffoni, Italien.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "sommaräng", otydlig signatur.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Royal Copenhagen. Tomte "The Annual Santa 2020".

Värdering: -

Bud: 180 SEK

CLARENCE KRISTOFFERSSON. Färlitografi, "Gräshoppa", signerad & numrerad 196/200.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Menniskan eller huru det det ser ut i vår kropp och huru dess organ arbetar. DR. P. Ebenhöch. 1892.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MARIT STIGSDOTTER. "Andante", serveringsvagn, björk, Stolab.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Coca-Cola tomte. Clothtique orginal, 1998, plast.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Utställningsaffisch. Andy Warhol.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Diverse.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Bordslampa. Möjligtvis Tilgmans.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Byrå. 1950-talet.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Massor av pärlor & smyckes tillbehör. Även trasiga smycken.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Stol. IKEA, böjträ.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MATS MÅNSSON. Färglitografi, komposition, signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Diverse. Bl.a stor clown som man kan hänga m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Värdering: -

Bud: 100 SEK

2 Ljusstakar. Ceson, silver. Vikt 370gram inkl fyllning.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Tomte. Laholms Konstverkstad, Vrångarp.

Värdering: -

Bud: 160 SEK

Diverse köksgeråd.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "stadsmotiv", otydlig signatur & daterad -86.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Diverse. Bl.a Skelton, Pillivuyt, Rosendahl m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Tomte. Cult-design.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

2 Kaffekannor koppar & mässingsklocka. Bl.a C. Furhoff sköfde.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Bijouterier.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Dammsugare. Electrolux.

Värdering: -

Bud: 200 SEK

NILS ÖBERG. Olja på duk, signerad N. Öberg.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Tomte. Gräfenroda, Tyskland.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 4 dagar

LAURITZ HJORTH. Skål på fot, Bornholm, signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Diverse PEZ.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Diverse krus. Utländska.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

HANNE DREUTLER. Bordslampa, Atalje Lyktan för studio Åhus 1984

Värdering: -

Bud: 290 SEK

Slutar om 4 dagar

Diverse prydnader. Fåglar.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Diverse. Bl.a RetroLine m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

TEDDY SEMPINSKI. Väggrelief, keramik.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Microscope.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Tomte. Gräfenroda, Tyskland.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 4 dagar

Porslin. JIE, Söholm & Saga Form.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar