Bilder Böcker om trollkonst, 18 st, 2 st signerade.
Böcker om trollkonst, 18 st, 2 st signerade.
''Encore III'' signerad av Michael Ammar.
''Intermediate and advanced coin technique'' signerad av Michael Rubinstein.
Smärre bruksskick.