Bilder Ytterfoder Rörstrand, höjd 19 cm
Ytterfoder Rörstrand, höjd 19 cm
Krackeleringar och ett nagg finns
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 5 dagar