Auktioner Guld, Silver & Smycken Bordsspegel, 1900-talets mitt, mässing och teak, diameter 40 cm, höjd 50 cm

Bilder Bordsspegel, 1900-talets mitt, mässing och teak, diameter 40 cm, höjd 50 cm

Bordsspegel, 1900-talets mitt, mässing och teak, diameter 40 cm, höjd 50 cm

1100 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Lisa Larson, figurin "Johanna", ur serien "Larsons ungar", Gustavsberg

Värdering: 100

Bud: 700 SEK

Dalsland

Slutar om 8 timmar 49 minuter

Aftonset, 2-delad, smaragdgrön sammet. strl 38

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Dalsland

Slutar om 8 timmar 49 minuter

Erik Kirkegaard, karmstol, 1960-tal, teak, konstskinn, Höng Stolfabrik Danmark

Värdering: 100

Bud: 700 SEK

Dalsland

Slutar om 8 timmar 49 minuter

Tomte med grötgryta, efter orginal av Jenny Nyströms

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Dalsland

Slutar om 8 timmar 49 minuter