Auktioner FOTOGENLAMPA, KUPA I OPALINGLAS, TIDIGT 1900-TAL

Bilder FOTOGENLAMPA, KUPA I OPALINGLAS, TIDIGT 1900-TAL

FOTOGENLAMPA, KUPA I OPALINGLAS, TIDIGT 1900-TAL

1 månad 9 dagar

2024-07-29 18:37

300 SEK

Värdering: 200 SEK

FOTOGENLAMPA HÖJD INK. BRÄNNARÖR 55 CM
BEHOV AV RENOVERING
ÅLDERS- SAMT BRUKSSLITAGE, SMUTS

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654