Auktioner POUL K JÖRGENSEN "HUS OCH RAPS" OLJA PÅ PANNÅ

Bilder POUL K JÖRGENSEN "HUS OCH RAPS" OLJA PÅ PANNÅ

POUL K JÖRGENSEN "HUS OCH RAPS" OLJA PÅ PANNÅ

1 mÄnad 9 dagar

2024-07-29 18:41

200 SEK

VĂ€rdering: 200 SEK

RAMMÅTT 38 x 33 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

FlottiljvÀgen 24
392 41 Kalmar
SmÄland

info@auktionsydost.se
0721-654 654