Auktioner Övrigt LJUSSTAKAR. Ett par, Gense. Märkta Gense 18-8 Stainless, Sweden.

Bilder LJUSSTAKAR. Ett par, Gense. Märkta Gense 18-8 Stainless, Sweden.

LJUSSTAKAR. Ett par, Gense. Märkta Gense 18-8 Stainless, Sweden.

1 månad 14 dagar

2024-07-23 17:27

Värdering: - SEK

Mäter ca: 23,5cm höga.
Är i gott bruksskick.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

FICKURSETUIER, ca 30 st, 1900-talets mitt

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 11 timmar 31 minuter

MOCCASKEDAR, 18 st, silver, GAB 1971 samt MAB 1956, tot vikt ca 172 g

Värdering: 1 000

Bud: 950 SEK

Slutar om 11 timmar 33 minuter

ARMBAND, 18k guld, bismarck, med 5 berlocker, tot vikt ca 10,5 g Extern förvaring. Vänligen kontakta oss för bokning av visning en dag i förväg.

Värdering: 5 000

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 11 timmar 35 minuter

COLLIER OCH 1 PAR ÖRHÄNGEN, 14k guld, 1900-/2000-tal

Värdering: 2 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 11 timmar 37 minuter