Bilder Kamera Canon 400D med tillbehör
Digital kamera 400 D Canon. Objektiv EF-S 17-85 mm 1:4-5,6 IS USM
Ingår även batteriladdare, manual, och portabla batterier
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, ej funktionstestad, linslock fattas, inga övriga anmärkningar
Camera Canon 400D with accessories
Digital camera 400 D Canon. Lens EF-S 17-85 mm 1:4-5.6 IS USM
Also includes battery charger, manual, and portable batteries
Condition report: Minor wear and tear, not functionally tested, lens cap missing, no other remarks
Slutar om 4 timmar 5 minuter