Auktioner Oljemålning Oszkar Nagy (1893-1965), Ungern. Interiör med par. Signerad. Olja på pannå, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm
Bilder Oljemålning Oszkar Nagy (1893-1965), Ungern. Interiör med par. Signerad. Olja på pannå, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm
Oljemålning Oszkar Nagy (1893-1965), Ungern. Interiör med par. Signerad. Olja på pannå, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm
text2