Bilder FIGURER. MASTERS OF THE UNIVERSE
FIGURER. MASTERS OF THE UNIVERSE
1980-tal. Mattel. Bruksslitage, vissa saknar tillbehör.
He-Man. Skeletor, Trap Jaw (saknar en arm), Prins Adam, Roboto, Modulok, Battlecat. MOTU