Bilder Axel Wallert (1890-1962)
Olja på duk, flicka med kanin. Signerad och daterad 1928.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 42 000 SEK
Slutar om 11 timmar 41 minuter
Slutar om 11 timmar 42 minuter
Slutar om 11 timmar 43 minuter