Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Axel Wallert (1890-1962)

Bilder Axel Wallert (1890-1962)

Axel Wallert (1890-1962)

1200 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Olja på duk, flicka med kanin. Signerad och daterad 1928.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

Opel Movano skåp bakgavellyft 2.3 CDTI (OYS212)

Värdering: -

Bud: 42 000 SEK

Slutar om 11 timmar 41 minuter

CONTAINER 20 FOT

Värdering: -

Bud: 20 000 SEK

Slutar om 11 timmar 42 minuter

Mercedes-Benz 815 Atego -2005 (XZY103)

Värdering: -

Bud: 11 500 SEK

Slutar om 11 timmar 43 minuter

CONTAINER 20 FOT

Värdering: -

Bud: 21 000 SEK

Slutar om 11 timmar 44 minuter