Auktioner Modelltåg Lok + vagnar & räls, med mera, Märklin, bland annat 2 st lok, Längd: 9-44cm, Djup: 3-45cm, Höjd: 3,5-27cm
Bilder Modelltåg Lok + vagnar & räls, med mera, Märklin, bland annat 2 st lok, Längd: 9-44cm, Djup: 3-45cm, Höjd: 3,5-27cm
Modelltåg Lok + vagnar & räls, med mera, Märklin, bland annat 2 st lok, Längd: 9-44cm, Djup: 3-45cm, Höjd: 3,5-27cm
text2
Akvarell Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Religiöst motiv. Signerad, med monogram. Akvarell, bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK