Bilder STURE WIKSTRÖM (1921-1993), olja på pannå, signerad
Komposition, ca 43 x 17, inkl ram 62 x 37 cm
Slutar om 1 timme 56 minuter
Slutar om 1 timme 58 minuter
Slutar om 1 timme 56 minuter
Slutar om 1 timme 58 minuter