Bilder FAT, porslin, Imari, 1700-/1800-tal
Förgylld, röd och blå dekor med fåglar, blommor och flodlandskap, uppsvängt brätte, diameter 23,5 cm
Slutar om 9 timmar 5 minuter
Slutar om 9 timmar 7 minuter