Auktioner Ulrika Hydman Vallien, skål glas, Kosta Boda.

Bilder Ulrika Hydman Vallien, skål glas, Kosta Boda.

Ulrika Hydman Vallien, skål glas, Kosta Boda.

1 timme 42 minuter

2024-09-19 16:00

100 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

HARDY STRID. Färgserigrafi, "Abstrakt komposition". Signerad och numrerad 12/100.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Diverse figuriner. Bl.a Wagner & Apel, Lippelsdorf m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Lotta Backman, litografi, EA nr XXV/XXX, signerad.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

HEE WELLING, 3 st, barstolar, "About a Stool", HAY, samtida

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK