Auktioner Picknickbord och hängmatta, trä/textil, 1900-tal.

Bilder Picknickbord och hängmatta, trä/textil, 1900-tal.

Picknickbord och hängmatta, trä/textil, 1900-tal.

1 timme 39 minuter

2024-09-19 16:02

300 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Julbelysning.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ARMBAND, 14k guld, vikt ca 3,3 g

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Hatthylla, vitlackerad metall, "Ramo Hyllan", Ramo AB, Kalmar.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

HARDY STRID. Färgserigrafi, "Abstrakt komposition". Signerad och numrerad 12/100.

Värdering: -

Bud: 0 SEK