Bilder Arne Bang, Honungsburk med lock, glaserat stengods, Signerad AB 129 lock i silver, stämplar AH 830S, höjd 9,5 cm, diameter8,5 cm
Slutar om 10 timmar 47 minuter
Slutar om 12 timmar 48 minuter