Auktioner Guld, Silver & Smycken Arne Bang, Honungsburk med lock, glaserat stengods, Signerad AB 129 lock i silver, stämplar AH 830S, höjd 9,5 cm, diameter8,5 cm

Bilder Arne Bang, Honungsburk med lock, glaserat stengods, Signerad AB 129 lock i silver, stämplar AH 830S, höjd 9,5 cm, diameter8,5 cm

Arne Bang, Honungsburk med lock, glaserat stengods, Signerad AB 129 lock i silver, stämplar AH 830S, höjd 9,5 cm, diameter8,5 cm

4300 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

VILLAVAGN WILLERBY VILLA DELUXE

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 47 minuter

WESTERNVAGN

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 57 minuter

Ulrika Hydman Vallien, skål glas, Kosta Boda.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 12 timmar 48 minuter

Picknickbord och hängmatta, trä/textil, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 12 timmar 49 minuter