Auktioner WESTERNVAGN

Bilder WESTERNVAGN

WESTERNVAGN

3 timmar 25 minuter

2024-09-19 14:10

0 SEK

Värdering: - SEK

Bromsad vagn i bruksskick. Har används efter en ardenner.

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Stor figurin. CAPODIMONTE ITALIEN. Skadad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SITTPUFF, EFG, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 500 SEK

Fönster, blyinfattat, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Diverse Jul.

Värdering: -

Bud: 260 SEK