Auktioner Övrigt Diverse plåtburkar.

Bilder Diverse plåtburkar.

Diverse plåtburkar.

1 år 4 månader 1 dag

2024-09-19 17:35

Värdering: - SEK

Blandad kompott & skick.
Bruksslitage, bucklor förekommer.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

10 timmar
10 timmar
10 timmar