Bilder LISA LARSON (1931-2024), ljuslykta
Lusthuset i Stora Nyckelviken, Gustavsberg, stengods, numrerad 432 samt daterad -90, höjd 18,5 cm
Slutar om 11 timmar 43 minuter
Slutar om 13 timmar 43 minuter