Bilder Blandteknik Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Hamnbild, med dedikation. Signerad, daterad 1965. Blandteknik, bildmått: 23x43 cm, yttermått inklusive ram: 40x59 cm
text2
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK