Auktioner Elektronik Bordsfläkt, 1900-talets första hälft, metall, höjd 26 cm

Bilder Bordsfläkt, 1900-talets första hälft, metall, höjd 26 cm

Bordsfläkt, 1900-talets första hälft, metall, höjd 26 cm

1 timme 41 minuter

2024-09-20 19:44

550 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Jean Rosengren, olja på pannå 1927, 51 X 36 cm

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Moccaservis mm, nysilver

Värdering: 400

Bud: 125 SEK

Matta, röllakan, 270 X 181 cm

Värdering: 600

Bud: 450 SEK

CHESTERFIELDSOFFA, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland

Slutar om 11 timmar 34 minuter