Auktioner JOHANNA WEIMAR BLOMBERG (född 1969), blandteknik, monogramsignerad

Bilder JOHANNA WEIMAR BLOMBERG (född 1969), blandteknik, monogramsignerad

JOHANNA WEIMAR BLOMBERG (född 1969), blandteknik, monogramsignerad

2 timmar 3 minuter

2024-09-28 17:28

2000 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Collage med bla olja och sjökort, ca 205 x 122 cm

Sterero m. skivpelare, Vagner

Värdering: 300

Bud: 500 SEK

Mat och kaffeservis, John Iliffe Christineholm Fyrklövern, porslin

Värdering: 1 500

Bud: 550 SEK

SKÅP, 1900-tal, H: 185x 120x 52cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Ministerero, JVC

Värdering: 300

Bud: 125 SEK