Bilder DÖRRHANDTAG, brons, jugend, Stockholm, tidigt 1900-tal
DÖRRHANDTAG, brons, jugend, Stockholm, tidigt 1900-tal
Reliefdekor av bladverk, otydliga stämplar Siefvert Sthlm, längd 30, bredd ca 9 cm