Auktioner Elektronik Stereo Philips

Bilder Stereo Philips

Stereo Philips

1 timme 11 minuter

2024-09-28 19:01

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Skålar vas mm bla Laholm

Värdering: 300

Bud: 125 SEK

ALLMOGEREDSKAP, Bomärkt daterad 1805, L: 53cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Matta, handknuten, signerad FG, 300 X 200 cm

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Sortimentlådor, 3 st, L=56 och mindre

Värdering: 300

Bud: 350 SEK