Bilder STOLAR 2st, 1800-tal, sitthöjd: 42cm & 45cm (slitage)
STOLAR 2st, 1800-tal, sitthöjd: 42cm & 45cm (slitage)
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK