Bilder SIDOBORD, 1900-tal. H: 56x 57x 35 cm, bruksslitage.
SIDOBORD, 1900-tal. H: 56x 57x 35 cm, bruksslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK